• Halıcı Hotel, yazın en güzel halini yaşamak isteyen misafirlerini; eşsiz doğasıyla huzuru, hayat dolu sokaklarıyla enerjisi hiç bitmeyen Marmaris’te ağırlıyor.

  Marmaris’in merkezinde konumlanan Halıcı Hotel, plaja 4 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Otelde; 2 adet yetişkinler için 1 adet çocuklar için havuz bulunuyor. Havuzlardan birinde ise su kaydırağı misafirlere eğlence dolu anlar yaşatıyor.

  Halıcı Hotel, 174 oda, 348 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor. Halıcı Hotel’de 2015 yılında yapılan renovasyon çalışması ile odalar yenilenerek parke zemin ile kaplandı. Odalar, açık tonlardaki perde ve yatak örtüleri dekore edilerek ferah bir konaklama deneyimi sunmaya devam ediyor. Tesisin tüm odalarında telefon ve özel banyo bulunuyor.

  Tesisin ana restoranında Her Şey Dahil konsepti kapsamında sabah kahvaltısı ile öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunuluyor. Restoranın bitişiğinde yer alan verandadan ise lezzetli atıştırmalıklar ve içeceklerini alarak tatil keyfinize keyif katabilirsiniz.

  Halıcı Hotel, Dalaman Havaalanı'na 95 km, Marmaris Kalesi’ne 700 m, Marmaris merkeze ise 300 m uzaklıkta hizmet veriyor.

 • YENİ HALICI TURİZM TİC. A.Ş. HALICI HOTEL

  KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

  YENİ HALICI TURİZM TİC. A.Ş. HALICI HOTEL olarak; Konaklama hizmetinde  tüm hizmetleri  eksiksiz yerine getirmek için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

  Misafir memnuniyetinin çok önemli olduğu sektörümüzde prensip olarak ilk maddemiz yerli ve yabancı tüm misafirlerimize otelimizde kaldıkları sürece mutlu, güvenli bir tatil yapmalarını sağlamak ve otelimizden ayrıldıklarında tekrar bizi tercih edecekleri izlenimlerini canlı tutmaktır.

  Zamana ve mekana uyarak sürekli güncelleme ve iyileştirme planları yapıp kaliteli hizmette insan faktörünün de önemini göz önüne alarak personelimizi her türlü eğitime tabi tutmaktayız. Tüm çalışanlarımızın ekip ruhu içinde hareket edip mutlu ve huzurlu çalışmalarını sağlamak da en önemli politikamızdır.

  Tüm yiyecek ve içecek üretim ve sunum birimlerinde uluslar arası kabul görmüş hijyen ve sanitasyon standartlarında üretim ve sunum yapmaya özen göstererek sürekli iyileştirme planları yaparak mevcut şartlara göre en uygun şekilde ürün ve hizmetimizi sunmayı hedefliyoruz.